قوانین و مقررات

1. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ های فروشگاه قانون منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ‏‌ها و سرویس‏‌ ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود .
2. مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در هنگام ثبت سفارش یا در فرم ثبت نام درج کرده است، به استفاده از هرگونه خدمات انتشارات سری مکانیک اقدام کند .
3. سفارشاتی که طی ساعات اداری به ثبت برسند حداکثر 72 ساعت کاری زمان خواهند برد تا به دست مشتریان برسند .
4. مشتریان ساکن تهران در صورت تمایل می توانند جهت دریافت حضوری یا دریافت با پیک (گرفتن پیک بر عهده مشتری می باشد) گزینه حضوری (درب موسسه با هماهنگی) رو انتخاب کنند .
5. مسئولیت ثبت سفارشات بر عهده مشتری است و فروشگاه اینترنتی سری مکانیک مسئولیتی در این قبال ندارد.
6. برخی اوقات ممکن است قبل از به روز رسانی کتاب درسایت ، کاربر کتابی را سفارش دهد که یا موجودی آن تمام شده باشد یا قیمتش تغییر کرده باشد ، لذا درآن صورت با مشتری هماهنگ و درصورت موافقت ایشان با تغییر قیمت، نسبت به نهایی کردن سفارش اقدام می گردد .
7. مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره پست می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و همزمان با ارسال بسته پستی کد رهیگیری مرسوله پستی به ایمیل مشتری ارسال می‌گردد.
8. اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) بالاخص کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.
9. به دلیل تهیه چاپ محدود تمامی کتاب ها طبق نیاز مشتری تحت هیچ شرایطی کنسلی هیچ کدام از اقلام فاکتور امکان پذیر نیست.
10. لطفا جهت تسهیل در روند پاسخگوئی بعد از تکمیل خرید شماره سفارش خود را یادداشت فرمائید و جهت پیگیری سفارش خود از انتشارات سری مکانیک با شماره های 02188932300-02188932343 تماس حاصل فرمائید و یا به شماره تلگرامی 09195679626 پیام دهید .
11. هرگونه سوء‌استفاده اعم از رونوشت، اسکن، استخراج مطالب و… بدون اجازۀ صاحبان آن شرعاً حرام است و پیگرد قانونی دارد.
12. آدرس کانال تلگرامی انتشارات سری مکانیک : SerieMechanic@